The Light

Szarych Szeregów 27 60-462 Poznań, Poland
biuro@thelight.pl

Profile wpuszczane Neutra System Labra

Coraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszą się systemy profili wpuszczanych. System umożliwia wykonanie wnęki w ścianie lub w suficie, a następnie montaż w wyznaczonym miejscu reflektorów. 

Jednym z producentów jest polski producent lamp technicznych firma Labra. To właśnie ona postanowiła poszerzyć swoja ofertę lamp wpuszczanych o profile Neutra System. Zaletą tego systemy jest prostota w montażu. Taki sam efekt możemy uzyskać wykonując samemu wnękę przez odpowiednie przycięcie  i montaż płyt kartonowo-gipsowych. Niestety jest to proces czasochłonny oraz wymaga dużej precyzji przy montażu oraz malowaniu płyt. Poniżej prezentujemy rysunki obrazujące montaż systemu.


montaz_systemu_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_01.jpgmontaz_systemu_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_02.jpgmontaz_systemu_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_03.jpg

 

Samą wnękę oraz reflektory możemy malować na wybrane przez nas kolory dostępne w ofercie. Profile kupujemy w jedno metrowych odcinkach. Same reflektory LED dostępne są w wielu konfiguracjach. Stał jest moc, to 13W. Wybierając reflektor do systemu profili musimy określić kąt rozsyłu oraz temperaturę barwową.

profile_wpuszczane_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_02.jpgprofile_wpuszczane_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_03.jpg

profile_wpuszczane_profili_labra_neutra_system_lampy_poznan_the_light_04.jpg

Autor: Piotr


Tagi: dobór oświetlenia, projektowanie oświetlenia led, lampy Poznań, lampy labra poznań